Webové služby. Téma, které máme na našem blogu rádi. Už jsme o nich jednou psali. Vzpomínáte?  Dnes se podíváme na další tipy a jako bonus připojíme i trochu hudby.

Trello

Redakční plány pro socíální sítě nebo blogy, TO DO úkoly, plánování projektů, evidence průběhu projektů a spoustu dalších variabilních možností vám nabízí Trello. Designově i uživatelsky velice jednoduchá aplikace, která se stane pomocníkem při plánování a dodržování termínů.

Trello

BaseCamp

Webový nástroj díky kterému zvládnete každý projekt. Od stavby domu, přes vývoj webové aplikace až po naplánování svatby. Umožňuje sdílení dokumentu, komunikaci mezi uživateli, komentování a mnoho dalšího. Je ideálním nástrojem pro spojení uživatelů, kteří nejsou ve stejné kanceláři, ale potřebují společně pracovat.

Víte, že, většina vývojového týmu 37Signals, který se na rozvoji BaseCampu podíli, pracuje na všech obydlených kontinentech světa a vidí se pouze jedenkrát ročně na velkém setkání v Chicagu? O tom, jak to lze procesně zvládnout, si můžete přečíst v knize Remote: Office Not Required, kterou napsali zakladatelé společnosti 37Signals.

Costlocker

Upřímný nástroj. Co si pod tím představit? Costlocker vám nabízí ucelený pohled na stav vaší firmy. Dohlíží na workflow, vytížení jednotlivých zaměstnanců, stav projektů, rentabilitu klientů. To vše v pěkném a funkčním designu. 

Za vývojem Costlockeru stojí česká agentura 2Fresh. Můžete se tedy spolehnout na stoprocentní individuální přístup.

Hipchat

Pojďte pane, budeme si povídat! Tak by se dala shrnout aplikace Hipchat. Vytvoříte místnost, pozvete kolegy a chatujete. Daleko od Facebooku a plně soustředěni na práci. Aplikace je ve své základní verzi zdarma.

HipChat

Slack

Alternativní a designově velice atraktivní konkurent Hipcatu, který si zakládá na perfektním vyhledávání, sdílení dokumentů a především na možnosti integrace desítek dalších služeb. To je Slack. Nástroj, který si získává velice vysokou popularitu. Samozřejmostí jsou nativní aplikace, jak pro PC a MAC, tak i pro mobilní telefony s Androidem a iOS.

Slack

Resource Guru

Chcete efektivně sledovat vytížění svých lidí? Vytvořit jim forecast jednolivých úkolů? Využijte on-line aplikaci Resource Guru, která vám tyto vlastnosti nabízí v přehledném a funkčním designu.

ResourceGuru

Spotify

Také si rádi zpestříte celodenní pracovní nasazení pěknou hudbou? Nebaví vás stále ty stejné písničky v rádiích? Vyzkoušejte stále populárnější službu Spotifiy. Doslova milióny všech alb (i od českých autorů) na jednom místě i ve vašem mobilu. A za pouhých 100Kč měsíčně máte premium verzi, která vám umožní alba stahovat a pouštět off-line.

Přejít na diskuzi