Proč blog píšeme?

Chceme se s vámi podělit o naše znalosti a zkušenosti, které jsme měli možnost za naší dosavadní praxi v digitálním prostředí získat. Chceme rozšířit povědomí o naší práci, oboru, o našich životech. Chceme vás inspirovat a vytvořit prostor pro diskuzi. Chceme vás nakopnout k novým nápadům, myšlenkám a strategiím. Chceme být pozitivní.

Pro koho píšeme?

Jsme rádi za každého čtenáře či odběratele. Věříme, že každý, kdo se zajímá o webové aplikace či on-line marketing, u nás může najít tu správnou adresu. Ale především píšeme pro laickou veřejnost, která hledá inspiraci a nechce ztrácet čas špatným rozhodnutím.

O čem budeme psát?

Témat máme připravených celou řadu. Seznámíme vás se správnými projektovými postupy při přípravě a realizaci nových webových aplikací, poradíme vám jaké nabídky obchodníků využít a na jaké si naopak dát velký pozor, představíme vám různé webové nástroje, které vám pomohou při propagaci vaší značky, otevřeme vám bránu do sociálních sítí. Budeme vám psát každý týden, vždy jeden obsahově zajímavý a výstižný článek.

Co vám blog přinese?

To už je na každém z vás. Nechceme vám dávat zaručené návody, nebo rady. Každý z nás je jedinečný a to stejné platí i pro podnikání.

Pojďme do toho a začněme
ztrácet čas efektivně! :)

Marek.

Přejít na diskuzi